Конспекти уроків зарубіжної літератури 6 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Дж.Родарі «Листівки з видами міст…». Широта світу та його сприйняття ліричним героєм вірша (6 клас. Зарубіжна література)

Тема. Дж.Родарі «Листівки з   видами міст…». Широта  світу  та  його сприйняття ліричним героєм вірша.

Цілі:

навчальні: шляхом історико-культурного коментаря розкрити маловідомі і   малозрозумілі   факти   історії  та  культури Італії; ознайомити і зацікавити життям і творчістю письменника;

розвивальні: розвивати   навички   виразного     читання   поезії,     вміння  висловлювати   враження від  прочитаного, характеризувати образ ліричного героя;

виховні: виховувати шанобливе ставлення до культурних надбань людства, сприяти    формуванню    гуманістичних    ідеалів   справедливості, свободи, честі.

Обладнання: карта світу, портрет письменника, комп’ютер, презентація до уроку, ілюстрації, музичні записи, виставка книг.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Форма проведення: урок-експедиція.

Міжпредметні зв’язки: образотворче    мистецтво,    музичне    мистецтво, історія.

Інтерактивні методи роботи на уроці: відео презентація, робота в групах, робота в парах, інтерактивний прийом «мікрофон».

Завантажити: Дж.Родарі «Листівки з видами міст…». Широта світу та його сприйняття ліричним героєм вірша (6 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 67.6 KB, Завантажень: 464)
Back to top button