ГоловнеПерерва

Деякі школи 22-24 лютого перейдуть на дистанційне навчання

Деякі українські школи 22-24, в річницю початку повномасштабної війни, переводять на дистанційне навчання через загрозу обстрілів російськими окупантами.

Зокрема, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про те, що 23-24 лютого навчальні заклади його міста переводять на дистанційне навчання через можливу загрозу обстрілу Росії. Він зазначив, що ворог любить дати, тому краще перестрахуватися та не ризикувати життям та здоров’ям дітей.

У Броварах також побоюються можливих провокацій та масових обстрілів у річницю початку повномасштабної війни, тому цими днями школи у місті закривають, а навчальний процес продовжать у режимі online. Про це написав градоначальник Ігор Сапожко.

“У зв’язку з загрозою провокацій та можливих обстрілів військами РФ, з метою збереження здоров’я та життя дітей та педагогічних працівників, з середи, 22 лютого по 24 лютого (включно) заклади загальної середньої освіти Броварського міського територіального товариства переводяться на дистанційну форму навчання”, – повідомив він.

У Чернівцях також вирішили з 22 до 24 лютого перейти на дистанційний формат. У міському управлінні освіти зазначили, що, враховуючи автономію, величину укриття та побажання батьків, педради закладів можуть приймати рішення про перехід на онлайн.

Back to top button