ГоловнеПерерва

Cтаном на 21 травня 2022 року майже 800 шкіл завершили навчання

23 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про початок одинадцятого тижня навчання в умовах воєнного стану.

Міністр повідомив, що станом на 21 травня 2022 року освітній процес триває в понад 12 тис. 200 закладах загальної середньої освіти, навчання продовжують понад 3,6 млн учнів. Кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 83 тис. осіб.

Також станом на 21 травня 2022 року майже 800 шкіл завершили навчання. Понад 210 тис. дітей закінчили 2021-2022 навчальний рік.

Також Міністр повідомив про організацію роботи закладів дошкільної освіти.

В 11-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші працюють у змішаному або звичному форматі.

У 7-ми областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші ЗДО створили чергові групи або продовжили змішану чи очну форму навчання.

У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

Понад 4 тис. закладів дошкільної освіти продовжують освітній процес. Більше ніж 4 тис. внутрішньо переміщених дітей навчаються у садочках.

Читайте також: Mozaik education – рішення, яке допоможе зацікавити учнів та полегшити роботу вчителю

Back to top button