ГоловнеОсвіта і IT

Mozaik education – рішення, яке допоможе зацікавити учнів та полегшити роботу вчителю

Травень – це той місяць, коли все навкруги вже дихає літом, теплом та канікулами, тож навчання йде важко. У сучасних умовах звичні травневі складнощі посилюються ще й війною. Багато вчителів зіштовхнулося зі зниженням зацікавленості та зростанням апатії у своїх учнів. Та, будьмо відвертими, учителям також часто важко знайти сили, щоб викладати свої предмети. Це абсолютно природно.

Саме тому вирішили поділитися з вами знахідкою, яка допоможе зацікавити учнів та урізноманітнити ваші заняття. Це – інтерактивна платформа Mozaik education.

Ще декілька місяців тому цей освітянський скарб був доступний учителям лише за немаленьку передплату. Із початком широкомасштабної агресії росії проти України розробники відкрили всі можливості цієї платформи для українських вчителів, учнів та батьків абсолютно безкоштовно. Єдина умова – реєстрація на сайті.

Погортайте головну сторінку донизу та знайдіть розділ «Новини, поради та підказки». Натисніть на новину про безоплатні можливості для українців.

Перейшовши на сторінку новини, ви зможете ознайомитися з відео-інструкцією, яка допоможе зареєструватися на платформі вам та вашим учням. Зокрема вам потрібно буде:

Зайти за покликанням ua.mozaweb.com на сайт;

Натиснути на іконку «Вхід» та обрати рядок «Створення нового акаунту»;

У полі «Країна» потрібно вибрати «Україна» (як правило, стоїть за замовчуванням) і натиснути «Далі»;

Заповніть коротку форму реєстрації та активуйте свій акаунт, перейшовши за лінком, що надійде на вказану вами електронну адресу.

Після завершення реєстрації вам будуть доступні 3D-сцени, електронні підручники, відео, ігри та багато-багато цікавого.

Наприклад, переглядаючи обрану 3D-сцену, ви зможете не просто розглянути тематичні зображення, але й прослухати невеличку інформацію та пройти тест.

У розділі «Електронні підручники» ви знайдете підручники різних авторів та з різних предметів. Приємно ще й те, що весь масив цікавинок класифіковано за предметами та розділами, що полегшить пошуки потрібної інформації.

Сподіваємося, що користування платформою допоможе вам та захопить ваших учнів.

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Back to top button