день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Чим більше людина сидить, тим вище ризик діабету, показали спостереження

Як відзначає The Daily Mail , дуже великі обсяги тренувань зменшують ймовірність розвитку ожиріння і діабету 2-го типу на три чверті. У кожному разі, за словами вчених Університетського коледжу Лондона, тривалі періоди бездіяльності зводять нанівець плюси тренувань. Тобто потрібно менше сидіти і більше тренуватися.

Вчених цікавили періоди зниженій активності, крім сидіння в офісі. Це був перегляд ТБ, шиття. У дослідженні взяли участь 4000 чоловік. Через п’ять років, люди, що проводили менше 12 годин на тиждень на стільці і більше 4 годин в спортзалі, мали ризик ожиріння, підвищений всього на чверть порівняно з людьми, котрі сиділи більше 25 годин і тренуватися менше 90 хвилин. Середні показники давали середній результат (зниження ризику становило 50%).

Як говорить статистика, дорослі люди проводять 90% вільного часу, що відводиться на відпочинок, сидячи. А люди, які довго сидять, мають більший об’єм талії. Це підвищує ризик метаболічного розладу, рівень холестерину і інсулінової резистентності, що загрожує діабетом.

  
Як відзначає The Daily Mail , дуже великі обсяги тренувань зменшують ймовірність розвитку ожиріння і діабету 2-го типу на три чверті. У кожному разі, за словами вчених Університетського коледжу Лондона, тривалі періоди бездіяльності зводять нанівець плюси тренувань. Тобто потрібно менше сидіти і більше тренуватися. Вчених цікавили періоди зниженій активності, крім сидіння в офісі. Це був перегляд ТБ, шиття. У дослідженні взяли участь 4000 чоловік. Через п'ять років, люди, що проводили менше 12 годин на тиждень на стільці і більше 4 годин в спортзалі, мали ризик ожиріння, підвищений всього на чверть порівняно з людьми, котрі сиділи більше 25 годин і тренуватися…

Оцінити

0