Конспекти уроків музичного мистецтва 7 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Аранжування академічної музики (7 клас. Музичне мистецтво. Нова програма)

Тема: Аранжування академічної музики

Мета: Ознайомити з особливостями понять «академічна музика», «аранжування академічної музики», ознайомити з сучасним естрадно-симфонічним оркестром та його  інструментами, розглянути приклади сучасних електронних обробок симфонічної музики, зробити порівняння музичних творів в оригіналі та їхньому аранжуванні, ознайомитися з творчістю композитора В.А.Моцарта та творчістю сучасного аранжувальника П.Моріа.

Розвивати вміння учнів уважно слухати музику та надавати характеристику прослуханим творам, розвивати вміння аналізувати приклади  аранжування симфонічної музики, впізнавати на слух інструменти естрадно-симфонічного оркестру, знаходити необхідну інформацію про естрадно-симфонічний оркестр у словниках, розвивати вміння виконувати сучасні пісні  під фонограму  та надавати  характеристику засобам музичної виразності  пісні.

Виховувати ціннісне ставлення до музичної культури минулого і сучасності, повагу до творчості  композиторів та інтерес до творчості аранжувальників.

Тип уроку: комбінований, урок поглиблення в тему.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, ілюстрації до музичних творів та пісні, портрети композиторів В.А,Моцарта, П.Моріа, В.Івасюка.

Основні поняття для засвоєння: поняття «академічна музика», «аранжування академічної музики», сучасний естрадно-симфонічний оркестр та його інструменти, сучасні  електронні обробки  симфонічної  музики, порівняння  оригінальних музичних творів та їх аранжування.

Твори, що вивчаються на уроці.

  • В.А.Моцарт Симфонія № 40 1 частина, фрагменти 2-ї, 3-ї, 4-х частин у виконанні симфонічного оркестру м. Фульда (Німеччина)
  • В.А.Моцарт Симфоноія № 40 1 частина у виконанні естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом Поля Моріа (Франція)
  • «Червона рута» слова і музика В.Івасюка

Усі конспекти уроків музичного мистецтва на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Аранжування академічної музики (7 клас. Музичне мистецтво. Нова програма) (Розмір: 27.0 KB, Завантажень: 979)
Back to top button