Конспекти уроків “Я досліджую світ” 3 класУсі уроки початкова школаФайли

Кровоносна система. Бережне ставлення до серця та його тренування. Практичне завдання. Вимірювання частоти пульсу, артеріального тиску. Виготовлення серця з обгорткового паперу (3 клас. Природознавство)

Автор: Кавун Вікторія Василівна

Навчальний заклад: Мар’янівський НВК “ДНЗ – ЗОШ I – IIIступенів” Шполянського району Черкаської області

Інтегрований урок з природознавства та трудового навчання. Кровоносна система. Бережне ставлення до серця та його тренування. Практичне завдання. Вимірювання частоти пульсу, артеріального тиску. Виготовлення серця з обгорткового паперу

 Мета:  

  • формувати у дітей уявлення про органи кровообігу та їх роль у житті  людини, ознайомити з правилами першої допомоги при пошкодженні  судин;
  • розвивати бажання зміцнювати свій організм;
  • виховувати негативне ставлення до звичок, які шкідливо діють на організм, прищеплювати любов до мистецтва.

Обладнання: таблиця «Органи кровообігу», картки;  комп’ютер, ППЗ «Природознавство, 3-й клас» для загальноосвітніх навчальних шкіл. — Обгортковий папір різних кольорів; картон; нитка або стрічка; клей.

 

Завантажити: Кровоносна система. Бережне ставлення до серця та його тренування. Практичне завдання. Вимірювання частоти пульсу, артеріального тиску. Виготовлення серця з обгорткового паперу (3 клас. Природознавство) + Сертифікат (Розмір: 707.7 KB, Завантажень: 514)
  
Back to top button