Конспекти уроків української літератури 8 класУсі уроки української мови та літературиФайли

«Краса душі, краса любові – найвища на землі краса» . Інтимна лірика Володимира Сосюри (8 клас. Українська література)

Автор: Морозова Олена Геннадіївна

Навчальний заклад: Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Добропільської міської ради Донецької області

«Краса душі, краса любові – найвища на землі краса» . Інтимна лірика Володимира Сосюри 

Мета: поглибити знання учнів про видатного митця, дослідити тему кохання в творчості В. Сосюри, застосовуючи методику змішаного навчання; удосконалювати навички виразного читання, зв’язного мовлення;  розвивати вміння аналізувати текст художнього твору; сприяти розвитку логічного мислення, пам’яті, уваги, навичок самостійної та групової роботи ,умінню висловлювати думки, робити ґрунтовні висновки; виховувати любов до людини, відповідальність за свої вчинки, чуття прекрасного, любов до рідного краю.

Інтеграція: народознавство, музичне та образотворче мистецтво , зарубіжна література, англійська мова, історія.

Тип уроку: урок позакласного читання, вивчення нового матеріалу.

Вид (жанр) уроку: урок-репортаж.

Обладнання: комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, мобільні телефони або планшети з встановленою програмою для зчитування QR-кодів відеозаписи віршів про кохання; репродукції картин васильків; картки самооцінювання.

Методи та прийоми:  змішане навчання: робота в блозі, створеному на веб-сервісі Blogger, виконання завдань на  платформі QUIZLET, створення інтелект-карти  вонлайн-сервісі MindMeister, слово вчителя, незакінчене речення, мікрофон, мозковий штурм, телеанонс, рольова гра, інсценізація; виразне читання творів; бесіда; літературна гра «Вірю – не вірю»; робота в групах, колективна робота.

Очікувані результати: зацікавити творчістю відомого співця кохання –

В. Сосюри, застосовуючи методику змішаного навчання; кожен учень знатиме зміст розглянутих творів та вмітиме виразно та вдумливо читати поезії, аналізувати;  удосконалить навички самостійної та групової роботи ,уміння висловлювати думки, робити ґрунтовні висновки; цінуватиме поетичні твори митця; шануватиме таке велике людське почуття як кохання до людини, любов до рідного краю.

Завантажити: «Краса душі, краса любові – найвища на землі краса» . Інтимна лірика Володимира Сосюри (8 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 623.2 KB, Завантажень: 44)
Back to top button