Конспекти уроків фізики 10 класУсі уроки фізикиФайли

Урок з використанням елементів STEAM-освіти “Творча лабораторія. Визначення часу реакції людини за допомогою лінійки” (10 клас. Фізика)

АвторЦехмістер Світлана Вікторівна

Навчальний заклад: КЗ “Шестірнянська школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Урок з використанням елементів STEAM-освіти “Творча лабораторія. Визначення часу реакції людини за допомогою лінійки”

Мета:   Подальше формування особистої впевненості кожного учня, що фізика – цікава і потрібна наука,   показати зв’язок  фізики з психологією людини з практикою, дослідження особистих психологічних властивостей;   пропагувати ідею, що створювати нове може кожен, розвивати вміння фронтального  виготовлення кожним учнем простого приладу та проведення з ним експериментальних досліджень, продовжити навчання через власний досвід; виховувати пізнавальний інтерес до виконання нових завдань, самостійність, профорієнтаційна робота.

Очікувані результати: учні  виготовляють прилад , вимірюють час реакції , аналізують та пояснюють результати досліджень.

Тип уроку: нестандартний, з використанням елементів STEAM-освіти.

Обладнання : лінійка, калькулятор, таблиці для роботи у класі та для домашнього експерименту, доступ до мережі Інтернет, мобільні ґаджети (смартфони, планшети).

Завантажити: Урок з використанням елементів STEAM-освіти "Творча лабораторія. Визначення часу реакції людини за допомогою лінійки" (10 клас. Фізика) + Сертифікат (Розмір: 356.3 KB, Завантажень: 523)
Back to top button