Конспекти уроків зарубіжної літератури 10 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Шарль Бодлер. Життєвий та творчий шлях поета. Світогляд й естетичні погляди Бодлера і його збірка «Квіти зла» (10 клас. Зарубіжна література) + Презентація

Автор: Михайлова Оксана Антонівна

Навчальний заклад: Тернопільська Українська гімназія ім. Івана Франка

Тема. Шарль Бодлер. Життєвий та творчий шлях поета. Світогляд й естетичні погляди Бодлера і його збірка «Квіти зла». Традиційність і своєрідність вирішення проблеми «поет і натовп» у поезії «Альбатрос»

Мета. ознайомити учнів з особливостями розвитку французької поезії другої половини XIX ст.; розглянути творчість Бодлера як одного із зачинателів символізму; повторити поняття «символізм», «романтизм», «декаданс»; поглиблювати навички самостійної роботи з літературними джерелами, аналізу поетичного твору, виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, логічне мислення; сприяти розширенню кругозору гімназистів; виховувати кращі людські якості.

Тип уроку. Урок засвоєння нових знань.

Обладнання. підручник; портрет Ш. Бодлера; збірка «Квіти зла» (у перекладах на вибір учителя); презентація.

Конспекти уроків зарубіжної літератури на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Шарль Бодлер. Життєвий та творчий шлях поета. Світогляд й естетичні погляди Бодлера і його збірка «Квіти зла» (10 клас. Зарубіжна література) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.2 MB, Завантажень: 782)
Back to top button