Конспекти уроків української мови 5 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Складні речення з безсполучниковим і сполучниковим зв’язками (5 клас. Українська мова)+ Презентація

Автор: Александров Олександр Володимирович

Навчальний заклад: Школа І-ІІІ ступенів 282 Деснянського району міста Києва

Тема: Складні речення з безсполучниковим і сполучниковим зв’язками. Кома між частинами складного речення, з’єднаними безсполучниковим і сполучниковим зв’язками.

Мета: поглибити поняття про складне речення; навчити відрізняти складне речення від простого, формувати в учнів уміння визначати граматичні основи у складних реченнях, правильно інтонувати складні речення, вживати розділові знаки між простими реченнями у складному, обґрунтовуючи правильність розстановки, розвивати правописні вміння, творчі навички моделювати складні речення, реконструювати прості речення у складне, розкривати зміст прислів’їв і приказок; сприяти збагаченню учнівського словника витвореними попередніми поколіннями колоритними фразеологічними одиницями через розуміння ментальності рідного народу, виховання поваги до його мудрості, спостережливості, дотепності, відзначати риси гуманності, волелюбності, честолюбства, оптимізму, інтровертизму українців тощо, обережно ставитися до свого здоров’я, прагнути до навчання.

Завантажити: Складні речення з безсполучниковим і сполучниковим зв’язками (5 клас. Українська мова)+ Презентація + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 1024)
Back to top button