ГоловнеПерерва

80% дітей, які виїхали за кордон, продовжують дистанційне навчання у своїх школах

Близько 80% дітей, які виїхали за кордон, продовжують дистанційне навчання у своїх школах. Про це під час брифінгу повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

“За статистичними даними, близько 80% дітей шкільного віку, які виїхали за кордон, продовжують навчання в тих школах, у яких вони навчалися, тільки дистанційно. З частиною, на жаль, був втрачений зв’язок вчителями, або адміністраціями шкіл. Але вони приєднуються до будь-якої української школи, яка надає ці послуги онлайн”, – зазначив Бабак.

За його словами, частина зі школярів почала ходити у школи на території тимчасового перебування. Міністерство освіти та науки співпрацює з багатьма країнами. У рамках цієї співпраці, у деяких школах країн ЄС були створені українські класи, де українські вчителі, які виїхали за кордон, навчають дітей-переселенців.

“Дуже багато країн пішли нам на зустріч та просто дали нам приміщення у своїх школах, в різних містах, там, де є найбільша кількість наших переселенців. Нам дали класи і в них працюють наші вчителі, які виїхали за кордон, і навчають наших дітей за українською програмою”, – додав Бабак.

Читайте також: На деокупованих територіях планують робити додаткові сесії вступу до ЗВО

Back to top button