Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Інсценізація казки «Рукавичка». Звук ж , буква «же». Читання складів, слів, речень, текстів з буквою «же» (1 клас. Навчання грамоти)

Автор: Савчук Лариса Степанівна

Навчальний заклад: Спеціальна школа – інтернат І-ІІ ступенів №7 м. Києва

Тема : Інсценізація казки «Рукавичка»

Звук ж , буква «же». Читання складів, слів, речень, текстів з буквою «же».

Мета : Закріпити з учнями звук  [ж] та букву «же», її назву та звукове значення. Вчити аналізувати слова з виучуваним звуком за звуковою та складовою будовою ; вчити розрізняти звуки[ж] і [ш] ; визначати місце звуку [ж] у словах , вправляти у дзвінкій вимові  звуку [ж] у кінці слів. Формувати у дітей навички вибіркового читання та виразного читання. Ознайомити зі словами «один» – «багато» та багатозначними словами. Активізувати словниковий запас школярів лексикою зі звуком [ж], розвивати зв’язне мовлення . Виховувати любов до природи, почуття прекрасного, до усної народної творчості.

Обладнання : роздаткові картки , таблиці, сюжетні малюнки, картки з буквами, що позначають голосні звуки, тексти із буквою «же».

Завантажити: Інсценізація казки «Рукавичка». Звук ж , буква «же». Читання складів, слів, речень, текстів з буквою «же» (1 клас. Навчання грамоти) + Сертифікат (Розмір: 324.3 KB, Завантажень: 564)