Конспекти уроків біології 9 класПозаурочна робота з біологіїУсі уроки біологіїФайли

Урок – гра: Засідання «вченої ради» з проблем наркоманії та СНІДу 9 клас. Біологія (9 клас. Біологія)

Автор: Гаврилюк Світлана Миколаївна

Навчальний заклад: Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 99

Тема: Засідання «вченої ради» з проблем наркоманії та СНІДу.

Навчальна мета: розширення знання учнів про різновиди наркотичних речовин та небезпеку їх вживання для організму, про фізичну та психологічну залежність, про те як розпізнати наркомана і де шукати допомоги наркозалежній людині; поглибити знання учнів про шляхи зараження ВІЧ та перебіг  хвороби, увагу  звернути на профілактику захворювання СНІД.

Розвиваюча мета: формувати навички безпечної поведінки, розвивати вміння виступати перед аудиторією, слухати виступи своїх товаришів.

Виховна мета: виховувати потребу в підтриманні здороворго способу життя, толерантне відношення до хворих людей.

Ігрова мета: в ході сюжетно – рольової гри поглибити знання  учнів з проблем наркоманії  та СНІДу, закріпити отримані  знання в процесі дидактичної гри.

Підготовчі дії: учні повинні підготувати матеріал з даної теми, підібрати висліви, малюнки, намалювати плакати. Готуються бейджики для учасників.

Правила гри: між учнями класу заздалегідь розподіляються ролі, «журналісти» готують запитання, а «спеціалісти» вивчають проблему.

Ролі: статисти, соціологи, наркологи, венерологи, лікар – інфекціоніст, ботанік, правоохоронці, фармацевт, психолог, представник благодійної організації «З надією», журналісти, секретар засідання.

Гру «Засідання вченої ради з питань наркоманії та СНІДу» доцільно проводити на уроках  біології під час вивчення СНІДу, на уроках з основ здоров’я, на виховних годинах в старших класах.

Завантажити: Урок – гра: Засідання «вченої ради» з проблем наркоманії та СНІДу 9 клас. Біологія (9 клас. Біологія) + Сертифікат (Розмір: 327.7 KB, Завантажень: 504)
Back to top button