Конспекти уроків географії 6 класУсі уроки географіїФайли

Різноманітність та утворення гір на суходолі (6 клас. Географія) + Презентація

Автор: Чижиковська Людмила Юріївна

Навчальний заклад: Бердянська гімназія № 3 “Сузір’я”

Різноманітність та утворення гір на суходолі

Мета уроку: актуалізувати знання про основні форми рельєфу Землі, ознайомити із класифікацією гір за різними критеріями, формувати вміння працювати в групах, критично мислити, розвивати пошуково – дослідницькі уміння учнів.

Завдання:

  1. Надати учням знання про різноманітність та утворення гір на суходолі, дослідити види гір за утворенням, за віком, за будовою земної кори, за висотою.
  2. Формувати вміння пошуку, відбору та узагальнення інформації з Інтернету, розвивати логічне мислення учнів, розвивати уміння працювати з географічними картами.
  3. Формувати розвинуту, обізнану особистість, виховувати самостійність, допитливість та любов до географії.

Очікувані результати:

Знаннєвий компонент:

учень розрізняє види гір за різними ознаками, називає та знаходить найвищі гори на карті, порівнює рівнини і гори за висотою, віком, будовою земної кори та утворенням на суходолі.

Діяльнісний компонент:

учень вміє досліджувати, обирати необхідний матеріал, обґрунтовувати думку, робить висновки, комфортно працює в групі.

Ціннісний компонент:

учень усвідомлює необхідність аналізу наданого матеріалу, правильно оцінює власні досягнення, додержується етикетних норм і правил спілкування.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань

Форма уроку: урок – дослідження

Обладнання: проектор, ноутбук, презентації «Різноманітність гір за утворенням, висотою, віком, будовою земної кори на суходолі», дидактичні матеріали: буклет опорного конспекту учнів, контурна карта світу, географічні атласи для 6 класу.

Завантажити: Різноманітність та утворення гір на суходолі (6 клас. Географія) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 6.7 MB, Завантажень: 247)
  
Back to top button