Конспекти уроків української літератури 8 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Конспект бінарного уроку у 8 класі української літератури з музикою (позакласне читання) «Наші великі сучасники. Поезії Дмитра Павличка. Авторська пісня. Олександр Білаш»

Автори: Куц Надія Йосипівна, Ядвіжук Петро Вікторович

Навчальний заклад: Великовікнинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема: Наші великі сучасники. Поезії Дмитра Павличка. Авторська пісня. Олександр Білаш.

Навчальна мета: ознайомити учнів із творчістю Дмитра Павличка; поглибити знання учнів про творчість Олександра Білаша; формувати вміння виявляти найголовніше у мистецькому творі; за допомогою засобів художнього читання, музики і співів передати чарівність поетичного слова; підкреслити важливу позитивну роль літератури і музики у розвитку особистості.

Розвиваюча мета: розвивати естетичні смаки учнів, навики виразного читання, відчуття ритму, музичний смак і слух; розвивати вміння слухати та аналізувати музичний твір, зіставляти, досліджувати, узагальнювати; розвивати навички роботи з музичними та літературними творами в їх ідейній та тематичній єдності.

Виховна мета: прищеплювати любов до поезії; виховувати кращі людські якості, глибоку повагу до національних культурних надбань.

Обладнання: портрети Д. Павличка та О. Білаша, спільне фото поета і композитора, виставка книг, мапа Косівщини (Івано-Франківська область), музичний інструмент.

Тип уроку: бінарний урок (українська література ― музика), урок позакласного читання з елементами народознавства.

Завантажити: Конспект бінарного уроку у 8 класі української літератури з музикою (позакласне читання) «Наші великі сучасники. Поезії Дмитра Павличка. Авторська пісня. Олександр Білаш» + Сертифікат (Розмір: 2.9 MB, Завантажень: 111)
Back to top button