Конспекти уроків зарубіжної літератури 7 класПозаурочна робота із зарубіжної літературиУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Інтелектуальна гра “Літературний лабіринт” (7 клас. Зарубіжна література)

Автор: Жук Тетяна Сергіївна

Навчальний заклад: Немовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Сарненської районної ради

Інтелектуальна гра “Літературний лабіринт” (7 клас. Зарубіжна література)

Мета:    перевірити знання учнів, поглибити їх; розвивати літературні здібності, надихнути учнів на читацьку працю; виховувати естетичні смаки, акторську майстерність.

Обладнання. 2 столи із різнобарвними скатертинами, музичний супровід, акторський реквізит, 2 телефони.

Учасники.     3 збірні команди учнів 7-их класів.

Учитель. Дорогі семикласники, сьогодні ми зібралися для того, щоб перевірити вашу увагу, кмітливість, продовжити цікаву подорож до країни Літературія. Наша гра проходитиме під девізом: «Не кажи «не вмію», а кажи: «навчуся Це не біда коли людина щось не вміє роботи або чогось не знає, адже ми не можемо все вміти чи все знати. Біда тоді, коли людина не вміє чи не знає і не хоче вчитися. Але я сподіваюся, що серед вас таких немає. І зараз ви це ще раз доведете.

Сьогодні ви візьмете участь у інтелектуальній грі «Літературний лабіринт» і доведете, що читаєте і знаєте твори зарубіжних письменників.

А чи знаєте ви що собою являє лабіринт?

Отож рушаймо. Ви лише входимо у лабіринт і, звичайно ж, хочемо пройти далі. Тож перший конкурс так і називається «Далі, далі…».

Завантажити: Інтелектуальна гра "Літературний лабіринт" (7 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 2.0 MB, Завантажень: 2606)
  
Back to top button