Конспекти уроків української літератури 10 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Поетична збірка «Зів’яле листя». Місце любовної теми у творчості І. Франка (10 клас. Українська література)

Автор: Демченко Світлана Григорівна

Навчальний заклад: Київський професійний ліцей транспорту

Тема: Поетична збірка «Зів’яле листя». Місце любовної теми у творчості І. Франка. Автобіографічність збірки.

Мета:

(формування предметної компетентності): ознайомити з ліричною драмою збірки, пояснити її особивості; виразно і осмислено читати твори, знати і пояснювати відмінність між громадянською та інтимною лірикою;

( формування ключової компетентності ):  осмислювати естетичну вартість художнього твору; висловлювати судження про важливість кохання в житті людини, аналізувати сучасні інтерпретації інтимної лірики І. Франка в музичних композиціях;

( формування загальнокультурної компетентності): формувати естетичний смак; усвідомлювати те, що кохання – найвеличніше з почуттів, яке надихає людину на шляхетні вчинки.

Обладнання: портрет письменника, книжкова виставка його творів, книга Романа Горака «Тричі мені являлася любов» та ілюстрації до неї; аудіо записи пісень на слова І.Франка, відео фрагмент «Жінка, котра була поруч…», вислови видатних, афоризми, аркуші у формі листочків.

Тип уроку: формування вмінь і навичок.

Завантажити: Поетична збірка «Зів’яле листя». Місце любовної теми у творчості І. Франка (10 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 367.9 KB, Завантажень: 180)
Back to top button