Конспекти уроків літературного читання 2 класКонспекти уроків української мови 2 класУсі уроки початкова школаФайли

Інтегрований урок з читання та української мови у 2 класі «Н. Поклад «Петриківські диво-квіти». Об’єднання слів у групи за певною ознакою.»

Автор: Краснокутська Наталія Анатоліївна

Навчальний заклад: Комунальний заклад “Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області”

Тема уроку: Інтегрований урок з читання та української мови.

Тема уроку: Н. Поклад «Петриківські диво-квіти». Об’єднання  слів у групи за певною ознакою.

Мета уроку: вдосконалювати навички читання творів, вчити працювати з книжкою, знаходити в ній відповіді на запитання; розвивати фантазію і уяву; виховувати доброзичливість, шанобливе ставлення до своєї спадщини, звичаїв і традицій, до своєї Батьківщини.

Ознайомити учнів з поняттями «тематична група слів»; учити розподіляти слова на тематичні групи; розвивати вміння розподіляти ряд слів на групи за смисловою ознакою, доповнювати кожну групу 2–3 словами; удосконалювати навички каліграфічного письма; виховувати уважність.

Тип уроку : інтегрований

Обладнання: аудіозапис «Вальс квітів» П. І. Чайковського, аудіозапис для руханки, мікрофон,  роздатковий матеріал  із зображенням квітів, ілюстрації петриківських виробів, відеозапис «Як створити диво-квітку?»

Завантажити: Інтегрований урок з читання та української мови у 2 класі «Н. Поклад «Петриківські диво-квіти». Об'єднання слів у групи за певною ознакою.» + Сертифікат (Розмір: 379.1 KB, Завантажень: 325)
Back to top button