Конспекти уроків географії 6 класУсі уроки географіїФайли

Мандрівка до країни карт. Вибір маршруту експедиції (6 клас. Географія)

Автор: Карпенко Тетяна Василівна

Навчальний заклад: Одеська загальноосвітня школа № 23

Мандрівка до країни карт. Вибір маршруту експедиції

Мета:

      *навчальна : поглибити та систематизувати знання учнів про географічні карти, які є одним з головних джерел інформації про Землю в цілому чи окремий її регіон; з’ясувати  відмінності у зображенні місцевості на плані та карті; сприяти вибору маршруту екскурсії, яка формує  змістовне  образне уявлення, підвищує мотивацію до вивчення географії; формувати навички  самостійної навчально-дослідницької пізнавальної діяльності;

*розвиваюча: розвивати  практичні навички «читання» карти, користування умовними знаками, визначення напрямків, географічних об’єктів визначати відстань за допомогою масштабу; працювати з картами різного виду та призначення; формувати  вміння співпрацювати в групах, проявляти ініціативу; робити висновки; розвивати творчі здібності учнів;

     * виховна: виховувати пізнавальний інтерес   в  учнів поняття прикладного значення географічних карт; спостережливість, логічне мислення, вміння аналізувати.

Тип уроку: закріплення знань, умінь та навичок(географічний практикум)

Форма уроку: урок-мандрівка

 Обладнання: атласи, настінні карти півкуль та Україні,     демонстраційні плакати (схеми) картографічних проекцій, контурні карти.

Опорні поняття: план, умовні знаки, зображення, масштаб, глобус.

Базові поняття: географічна карта, картографічні проекції, спотворення.

Завантажити: Мандрівка до країни карт. Вибір маршруту експедиції (6 клас. Географія) + Сертифікат (Розмір: 693.9 KB, Завантажень: 244)
Back to top button