день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Розвиток критичного мислення на уроках біології

Автор: Федоренко Юлія Павлівна

Навчальний заклад: Вотилівський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” ім.М.В.Галкіна Лисянської районної ради Черкаської області

Розвиток критичного мислення на уроках біології

Коли діти досліджують навколишній світ, вони щодня зустрічаються з певною кількістю явищ у природі та житті, які мають пояснити, усвідомити чому так а не інакше. Так вони мають змогу навчитися вирішувати проблеми та розвивати свою думку, як особистості. Задачі, які стоять перед дітьми, дорослим часто видаються за такі, що не є значними, та саме з вирішення нескладних життєвих ситуацій починається практикування критичного мислення в молодшого покоління.

Людина – єдина істота, яка яка здатна мислити критично. А школа – це ідеальне середовище для навчання та розвитку такого мислення.

Чим корисне критичне мислення?

Завантажити: Розвиток критичного мислення на уроках біології + Сертифікат (Розмір: 674.1 KB, Завантажень: 242)
  

Один коментар

  1. Це набір пустих фраз і жодного слова про біологію. Такі роботи здираються з інтернету і клепаються протягом години-другої. Автрока не спромоглась навіть дотриматись єдиного фомату документу. Ні слова про власний досвід впровадження запропонованих методик. Прикро, що за це можна отримати сертифікат.