Методика викладання біологіїУсі уроки біологіїФайли

Розвиток критичного мислення на уроках біології

Автор: Федоренко Юлія Павлівна

Навчальний заклад: Вотилівський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” ім.М.В.Галкіна Лисянської районної ради Черкаської області

Розвиток критичного мислення на уроках біології

Коли діти досліджують навколишній світ, вони щодня зустрічаються з певною кількістю явищ у природі та житті, які мають пояснити, усвідомити чому так а не інакше. Так вони мають змогу навчитися вирішувати проблеми та розвивати свою думку, як особистості. Задачі, які стоять перед дітьми, дорослим часто видаються за такі, що не є значними, та саме з вирішення нескладних життєвих ситуацій починається практикування критичного мислення в молодшого покоління.

Людина – єдина істота, яка яка здатна мислити критично. А школа – це ідеальне середовище для навчання та розвитку такого мислення.

Чим корисне критичне мислення?

Завантажити: Розвиток критичного мислення на уроках біології + Сертифікат (Розмір: 674.1 KB, Завантажень: 476)

Один коментар

  1. Це набір пустих фраз і жодного слова про біологію. Такі роботи здираються з інтернету і клепаються протягом години-другої. Автрока не спромоглась навіть дотриматись єдиного фомату документу. Ні слова про власний досвід впровадження запропонованих методик. Прикро, що за це можна отримати сертифікат.

Back to top button