день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Літературні диктанти (10 клас. Українська література)

Автор: Менделюк Тетяна Михайлівна

Навчальний заклад: Любешівський технічний коледж Луцького НТУ

Літературні диктанти (10 клас. Українська література)

ВСТУП

Проблеми вивчення української літератури в школі залишаються. І залишатимуться, певно, доти, доки буде вивчатися сама література. Серед інтерактивних технологій, які часто застосовуються нині в школах, є і так звана технологія незакінчених речень. На основі неї і будуються  літературні диктанти.

        Літературний диктант– це такий вид роботи, який дає нам змогу швидко і різнобічно перевірити знання учнів з теми, що вивчається, знання тексту.

Літературні диктанти подібні до тестових завдань, бо також є вправами зворотної дії: можна одразу ж проконтролювати правильність виконання роботи. Проте на відміну від тестів, де потрібно вибрати одну правильну відповідь з-поміж інших, пропонований вид роботи вимагає дати відповідь самостійно.

Систематичне проведення лiтературних  диктантiв  показує, що в учнiв зростає iнтерес  до читання художньої лiтератури, вони краще використо­вують фактичний матерiал  Літературні диктанти дають змогу оцінити практично всіх учнів, економно використавши при цьому час.

Конспекти уроків української літератури на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Літературні диктанти (10 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 965.3 KB, Завантажень: 933)