день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Урок мовленнєвого розвитку. Підготовка до написання твору-роздуму на тему, пов’язану з життєвим досвідом учнів у художньому стилі (5 клас. Українська мова)

Автор: Купчак Оксана Мирославівна

Навчальний заклад: Раковецький НВК Богородчанської РДА Івано-Франківської області

Тема. Урок мовленнєвого розвитку. Підготовка до написання твору-роздуму на тему, пов`язану з життєвим досвідом учнів у художньому стилі.

Мета: формувати предметні(мовну і мовленнєву) компетентності:     удосконалити мовленнєво-мислительні вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, запам`ятовувати конкретні факти, послідовність викладу матеріалу,розвивати мовленнєво-комунікативне вміння здійснювати мовний  аналіз художнього твору розповідного характеру з елементами  роздуму, сприймати письмовий текст, розуміти його, створювати  твори-роздуми про вчинки людей на основі власних спостережень у художньому стилі,формувати ключові компетентності: комунікативну(розвивати в учнів мовленнєве чуття,культуру мовлення, розвивати мовленнєво-комунікативне вміння здійснювати мовний аналіз художнього твору розповідного характеру з елементами  роздуму,уміння вчитися(формувати індивідуальний досвід участі учня в навчальному процесі,вміння,бажання організувати свою працю для досягнення успішного результату,оволодіння вмінням та навичками саморозвитку,самоаналізу,самоконтролю та самооцінки),соціокультурні (формувати уміння взаємодіяти у групі, в парах, виховувати любов до Бога,до рідної мови, вміння товаришувати, бути доброю людиною,формувати духовно-моральні основи життя учнів,виховувати бажання творити добро)

Тип уроку. Урок мовленнєвого  розвитку

Конспекти української мови на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Урок мовленнєвого розвитку. Підготовка до написання твору-роздуму на тему, пов`язану з життєвим досвідом учнів у художньому стилі (5 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 340.1 KB, Завантажень: 906)