Конспекти уроків української мови 5 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Урок мовленнєвого розвитку. Підготовка до написання твору-роздуму на тему, пов’язану з життєвим досвідом учнів у художньому стилі (5 клас. Українська мова)

Автор: Купчак Оксана Мирославівна

Навчальний заклад: Раковецький НВК Богородчанської РДА Івано-Франківської області

Тема. Урок мовленнєвого розвитку. Підготовка до написання твору-роздуму на тему, пов`язану з життєвим досвідом учнів у художньому стилі.

Мета: формувати предметні(мовну і мовленнєву) компетентності:     удосконалити мовленнєво-мислительні вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, запам`ятовувати конкретні факти, послідовність викладу матеріалу,розвивати мовленнєво-комунікативне вміння здійснювати мовний  аналіз художнього твору розповідного характеру з елементами  роздуму, сприймати письмовий текст, розуміти його, створювати  твори-роздуми про вчинки людей на основі власних спостережень у художньому стилі,формувати ключові компетентності: комунікативну(розвивати в учнів мовленнєве чуття,культуру мовлення, розвивати мовленнєво-комунікативне вміння здійснювати мовний аналіз художнього твору розповідного характеру з елементами  роздуму,уміння вчитися(формувати індивідуальний досвід участі учня в навчальному процесі,вміння,бажання організувати свою працю для досягнення успішного результату,оволодіння вмінням та навичками саморозвитку,самоаналізу,самоконтролю та самооцінки),соціокультурні (формувати уміння взаємодіяти у групі, в парах, виховувати любов до Бога,до рідної мови, вміння товаришувати, бути доброю людиною,формувати духовно-моральні основи життя учнів,виховувати бажання творити добро)

Тип уроку. Урок мовленнєвого  розвитку

Конспекти української мови на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Урок мовленнєвого розвитку. Підготовка до написання твору-роздуму на тему, пов`язану з життєвим досвідом учнів у художньому стилі (5 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 340.1 KB, Завантажень: 2381)
Back to top button