Конспекти уроків зарубіжної літератури 6 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

В.Г. Короленко. «Сліпий музикант» (6 клас. Зарубіжна література)

Автор: Ткаченко Наталія Леонідівна

Навчальний заклад: Ніжиловицьке навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок»

Тема: В.Г. Короленко. «Сліпий музикант»

Мета: формування предметних компетентностей: визначити місце повісті «Сліпий музикант» у творчому доробку В.Г. Короленка; допомогти осягнути своєрідність і зміст повісті «Сліпий музикант»; розвивати словниковий запас шестикласників, навички зв’язного мовлення, критичного мислення, компаративного аналізу художніх творів; виховувати в учнів потребу у високих естетичних та гуманних цінностях;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: актуалізувати пізнавальну діяльність та критичне мислення учнів; комунікативної: формувати навички спілкування в колективі та толерантне ставлення до думок та почуттів інших; інформаційної: формувати вміння визначати головне та роль деталі в тексті; розвивати навички роботи з книгою; загальнокультурної: виховувати естетичний смак та читацькі інтереси учнів; розширювати кругозір школярів.

Тип уроку: вивчення нового навчального матеріалу.

Обладнання: виставка творів В.Г. Короленка, портрет письменника, текст повісті, відео «В. Короленко», «Темрява мистецтву не завада», буктрейлер «Сліпий музикант».

Завантажити: В.Г. Короленко. «Сліпий музикант» (6 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 333.9 KB, Завантажень: 2430)
Back to top button