день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

В.Г. Короленко. «Сліпий музикант» (6 клас. Зарубіжна література)

Автор: Ткаченко Наталія Леонідівна

Навчальний заклад: Ніжиловицьке навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок»

Тема: В.Г. Короленко. «Сліпий музикант»

Мета: формування предметних компетентностей: визначити місце повісті «Сліпий музикант» у творчому доробку В.Г. Короленка; допомогти осягнути своєрідність і зміст повісті «Сліпий музикант»; розвивати словниковий запас шестикласників, навички зв’язного мовлення, критичного мислення, компаративного аналізу художніх творів; виховувати в учнів потребу у високих естетичних та гуманних цінностях;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: актуалізувати пізнавальну діяльність та критичне мислення учнів; комунікативної: формувати навички спілкування в колективі та толерантне ставлення до думок та почуттів інших; інформаційної: формувати вміння визначати головне та роль деталі в тексті; розвивати навички роботи з книгою; загальнокультурної: виховувати естетичний смак та читацькі інтереси учнів; розширювати кругозір школярів.

Тип уроку: вивчення нового навчального матеріалу.

Обладнання: виставка творів В.Г. Короленка, портрет письменника, текст повісті, відео «В. Короленко», «Темрява мистецтву не завада», буктрейлер «Сліпий музикант».

Завантажити: В.Г. Короленко. «Сліпий музикант» (6 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 333.9 KB, Завантажень: 733)