день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

І.Малкович «З янголом на плечі», «З нічних молитов» (8 клас. Українська література)

Автор: Кисіль Юлія Вікторівна

Навчальний заклад: КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 м.Суми  Сумської області

Тема: І.Малкович «З янголом на плечі», «З нічних молитов». Глибокі роздуми сучасного поета про те, якою повинна бути людина, як не втратити віру у житті.

Мета. Ознайомити школярів із життям і творчістю сучасного автора Івана Антоновича Малковича ― видатного українського видавця, поета, лауреата Шевченківської премії України; розвивати навички усвідомлення та розуміння прочитаних віршів, вчитись висловлювати власні міркування та роздуми; поглиблювати вміння аналізувати ліричний твір, повторити відомості з теорії літератури, виховувати почуття поваги до творчості сучасних поетів, розвивати почуття естетичного смаку та сприймання музики на вірші відомих українських поетів.

Обладнання: підручник, портрет Івана Малковича, аудіозапис пісні «Із янголом на плечі» у виконанні М. Бурмаки та рок-гурту «Плач Єремії», зображення ангелів.

Завантажити: І.Малкович «З янголом на плечі», «З нічних молитов» (8 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 333.3 KB, Завантажень: 358)