Конспекти уроків алгебри 11 класУсі уроки з математикиФайли

Розв’язування рівнянь вищих степенів (11 клас. Алгебра)

Автор: Жила Ольга Анатоліївна

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Харківської міської ради Харківської області

Тема уроку: Розв’язування рівнянь, що зводяться до квадратних.

Мета уроку : узагальнити, поглибити, систематизувати знання та вміння розв’язувати квадратні рівняння та рівняння які зводяться до квадратних ; формувати навички їх творчого застосування під час розв’язування завдань високого рівня складності; виховувати увагу, старанність, культуру математичного мовлення.

Тема. Рівносильні рівняння

Мета: поглибити знання учнів про рівносильні рівняння та їх властивості; формувати знання про перетворення, які призводять до втрати коренів і появи сторонніх коренів під час розв’язування рівнянь; розвивати вміння робити висновки, мислити від конкретного до загального, складати конспект за розповіддю вчителя; виховувати в учнів уміння самостійно доводити властивості.

Тема: Методи розв’язування рівнянь вищих степенів.

Мета: формувати в учнів уміння та навички розв’язування алгебраїчних рівнянь вищих степенів методом розкладання на множники; розвивати техніку усної лічби в процесі добору цілих та раціональних коренів рівняння; виховувати в учнів працьовитість.

Тема: Методи розв’язання деяких рівнянь вищих степенів.

Мета: Ввести поняття симетричних та зворотних рівнянь; формувати навички використання методу заміни змінних для розв’язування рівнянь вищих степенів; розвивати в учнів спостережливість у процесі визначення типів рівнянь, уміння визначати залежності між величинами; на прикладі розгляду різних методів і вправ виховувати інтерес до математики.

Тема: Методи розв’язування рівнянь вищих степенів.

Мета: ознайомити учнів з деякими штучними методами розв’язування рівнянь вищих степенів; формувати практичні вміння та навички; розвивати вміння творчо мислити в процесі пошуку методів розв’язування рівнянь; виховувати почуття взаємодопомоги.

Back to top button