день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Властивості рідин. Поверхневий натяг рідини (10 клас. Фізика)

Автор: Пшенична Яніна Василівна

Навчальний заклад: Шатівський навчально – виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області

Тема: Властивості рідин. Поверхневий натяг рідини.

Мета: сформувати в учнів знання про поверхневий натяг рідини, коефіцієнт поверхневого натягу, формувати інтерес до фізичного експерименту, розвивати експериментальні уміння та прагнення проводити експеримент; сприяти активізації творчого мислення учнів, пробуджувати в них пізнавальний інтерес, стимулювати розвиток ініціативи, кмітливості;формувати уміння висувати гіпотези, робити припущення та перевіряти їх, розвивати вміння проводити аналогію, аналізувати матеріал, робити висновки, виховувати практичні навички користування приладами, екологічне мислення та поведінку.

Очікувані результати: учні здатні пояснити будову і властивості твердих тіл, рідин і газів на основі атомно – молекулярного вчення.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Демонстрації: відривання диску від поверхні води.

Завантажити: Властивості рідин. Поверхневий натяг рідини (10 клас. Фізика) + Сертифікат (Розмір: 372.2 KB, Завантажень: 165)