Конспекти уроків англійської мови 4 класКонспекти уроків української мови 4 класУсі уроки англійської мовиУсі уроки початкова школаФайли

Змінювання дієслів за часами. Складання речень із різними часовими формами дієслів (4 клас. Англійська та українська мови)

Автори: Ільчук Лариса Олександрівна, Скибінська Олеся Володимирівна

Навчальний заклад: Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”

Тема.  Змінювання дієслів за часами. Складання речень із різними часовими формами дієслів

Мета: поглиблювати знання про дієслово як частину мови, формувати вміння визначати час дієслів, змінювати дієслова за часами, порівнювати часові форми дієслів в українській та англійській мовах; сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, розвитку зв’язного мовлення, виховувати любов до поетичного слова, бажання вивчати рідну та іноземну мови.

Обладнання: комп’ютер, мультимедійна дошка, презентація, підручник для 4 класу «Українська мова» (авт. М.С. Вашуленко), шкала самооцінювання, картки для парної та групової роботи, букви українського та англійського алфавітів.

Форма проведення: бінарний урок.

Тип уроку: урок узагальнення знань.

Клас: 4.

Завантажити: Змінювання дієслів за часами. Складання речень із різними часовими формами дієслів (4 клас. Англійська та українська мови) + Сертифікат (Розмір: 7.4 MB, Завантажень: 286)
Back to top button