день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Змінювання дієслів за часами. Складання речень із різними часовими формами дієслів (4 клас. Англійська та українська мови)

Автори: Ільчук Лариса Олександрівна, Скибінська Олеся Володимирівна

Навчальний заклад: Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”

Тема.  Змінювання дієслів за часами. Складання речень із різними часовими формами дієслів

Мета: поглиблювати знання про дієслово як частину мови, формувати вміння визначати час дієслів, змінювати дієслова за часами, порівнювати часові форми дієслів в українській та англійській мовах; сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, розвитку зв’язного мовлення, виховувати любов до поетичного слова, бажання вивчати рідну та іноземну мови.

Обладнання: комп’ютер, мультимедійна дошка, презентація, підручник для 4 класу «Українська мова» (авт. М.С. Вашуленко), шкала самооцінювання, картки для парної та групової роботи, букви українського та англійського алфавітів.

Форма проведення: бінарний урок.

Тип уроку: урок узагальнення знань.

Клас: 4.

Завантажити: Змінювання дієслів за часами. Складання речень із різними часовими формами дієслів (4 клас. Англійська та українська мови) + Сертифікат (Розмір: 7.4 MB, Завантажень: 67)