день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Олександр Олесь «Ярослав Мудрий» (4 клас. Літературне читання) + Презентація

Автор: Добриця Олена Іванівна

Навчальний заклад: Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема уроку: Олександр Олесь  «Ярослав Мудрий»

Тип уроку: вивчення нового матеріалу

Мета. ознайомити з історичною епохою, в яку князював Ярослав Мудрий, удосконалювати навички роботи з текстом, давати оцінку його державним справам, вчинкам, які відображені в творі, історичних матеріалах, художньому мистецтві; розвивати критичне мислення, кругозір учнів, вміння знаходити в прочитаному тексті необхідну інформацію та застосовувати її для характеристики головного героя; виховувати повагу до великого князя Ярослава Мудрого,плекати почуття патріотизму.

Обладнання і матеріали: мультимедійна презентація, картки із завданнями для груп, аудіозапис віршованого твору, портрет письменника Олександра Олеся, репродукції портретів Ярослава Мудрого, відео сюжет про Ярослава Мудрого.

Завантажити: Олександр Олесь «Ярослав Мудрий» (4 клас. Літературне читання) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 1.6 MB, Завантажень: 267)