Конспекти уроків української мови 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Письмовий твір-опис зовнішності людини за картиною українського художника у художньому стилі з використанням дієприкметників і дієприкметникових зворотів (за складним планом) (7 клас. Українська мова)

Автор: Вертепна Оксана Михайлівна

Навчальний заклад: Різдвянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

«Письмовий твір-опис зовнішності людини за картиною українського художника у художньому стилі з використанням дієприкметників і дієприкметникових зворотів (за складним планом)»

Мета: повторити особливості будови твору-опису зовнішності людини; удосконалити мовленнєво-мислительні вміння семикласників усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, послідовність викладу матеріалу в тексті-описі зовнішності людини, критично ставитися до змісту власного створеного тексту художнього стилю; навчити учнів самостійно створювати твір-опис зовнішності людини за картиною у художньому стилі за складним планом; виховувати повагу до людини та її внутрішнього світу; удосконалювати культуру письмового мовлення; розвивати увагу, спостережливість, сприяти збагаченню й уточненню словникового запасу школярів.

Тип уроку: урок розвитку зв’язного мовлення.

Обладнання уроку: підручники, зошити, пам’ятки «Як працювати над твором-описом зовнішності людини за картиною?», «Як складати твір-опис зовнішності людини в художньому стилі».

Методика та прийоми проведення уроку: контроль і самоконтроль, самостійна робота, «вільний мікрофон».

Завантажити: Письмовий твір-опис зовнішності людини за картиною українського художника у художньому стилі з використанням дієприкметників і дієприкметникових зворотів (за складним планом) (7 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 399.1 KB, Завантажень: 2760)
Back to top button