Конспекти уроків біології 11 класУсі уроки біологіїФайли

Узагальнення та контроль знань з теми: «Надорганізмові рівні організації життя. Популяція. Екосистема. Біосфера» (11 клас. Біологія)

Автор: Філіпова Анна Василівна

Навчальний заклад: Петрівська спеціалізована школа № 2 Станично – Луганського району Луганської області

Тема: Узагальнення та контроль знань з теми: «Над організмові рівні організації життя. Популяція. Екосистема. Біосфера»

Мета.
 Освітня: узагальнити й закріпити знання про особливості функціонування екосистем, екологію особин і популяцій і вплив людської діяльності на стан біосфери, продовжити знайомити учнів із природоохоронним законодавством України та основними напрямками збереження різноманітності організмів;
 Розвиваюча: розвивати вміння практичного використання одержаних знань,  логічно мислити і передбачувати можливі наслідки впливу людини на біосферу.
Виховна:  виховувати бережливе ставлення і повагу до живих організмів планети, а також до життя людини як найвищої цінності; профорієнтаційна робота – «професія: еколог».

Тип уроку. Узагальнення та систематизація знань.
Форма уроку. Синтетична.
Місце уроку в навчальній темі. Поточний (останній у темі).

Обладнання й матеріали: таблиці з теми, підручник, зошит.

Базові поняття й терміни: популяції, структура популяцій, екологічні чинники, адаптивні ритми, угруповання, екосистеми, сукцесія, мутуалізм, паразитизм, коменсалізм, симбіоз, кругообіг речовин, біосфера, ноосфера, біорізноманіття, охорона природи.

Завантажити: Узагальнення та контроль знань з теми: «Надорганізмові рівні організації життя. Популяція. Екосистема. Біосфера» (11 клас. Біологія) + Сертифікат (Розмір: 331.6 KB, Завантажень: 2333)
Back to top button