день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Другорядні члени речення. Означення. Способи його вираження (5 клас. Українська мова)

Автор: Палієнко Галина Василівна

Навчальний заклад:Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Жашківської міської ради Черкаської області

Тема: Другорядні члени речення. Означення. Способи його вираження.

Мета: дати поняття про означення як другорядний член речення та способи його вираження (інформаційна компетентність); формувати в учнів уміння визначати означення в реченні, ставити до нього питання (навчально-пізнавальна компетентність); розвивати спостережливість, вміння використовувати означення в своєму мовленні, розвивати усне та писемне мовлення (компетентність особистісного самовдосконалення; виховувати почуття гордості за героїчне минуле українського народу (емоційно-ціннісна компетентність); виховувати патріотичні почуття (загальнокультурна компетентність).

Тип уроку: урок засвоєння знань (формування мовної і мовленнєвої компетентності)

Засоби навчання: проектор, підручник, картки, дидактичний матеріал, таблиця «Другорядні члени речення», ілюстрація «запорізька Січ»

Завантажити: Другорядні члени речення. Означення. Способи його вираження (5 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 375.6 KB, Завантажень: 178)