Конспекти уроків зарубіжної літератури 9 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Тестові завдання та контрольна робота із зарубіжної літератури для 9 класу за темою «Романтизм» (9 клас. Зарубіжна література)

Автор: Ткаченко Ганна Олександрівна

Навчальний заклад: Великовільмівська філія ОЗ Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Тестові завдання та контрольна робота із зарубіжної літератури для 9 класу за темою «Романтизм»

Тести як форма контролю

Найважливішим компонентом педагогічної системи і складовою частиною освітнього процесу є контроль за навчальною діяльністю учнів, призначений для визначення успішності навчання кожного учня, аналізу отриманих результатів та корекції подальшого процесу навчання. Інструментом підвищення якості освіти виступає вдосконалення системи оцінювання, модернізація діагностики, моніторингу навчання учнів.  При проектуванні навчального процесу перед педагогом постає завдання вибору методів і форм контролю навчальних досягнень учнів, критеріїв якості засвоєння вивченого матеріалу, розробки процедур здійснення контролю, обґрунтування способів індивідуальної корекції навчальної діяльності учнів. Необхідність забезпечення контролю й оцінювання не тільки результату, а і процесу навчання сприяє пошуку оперативних та об’єктивних методів контролю знань. Система оцінки і контролю повинна відповідати вимогам управління пізнавальною діяльністю учнів і виступати в ролі відповідного інструментарію для її здійснення.

Суб’єктивність оцінки знань пов’язана певною мірою з недостатньою розробкою методів контролю системи знань. Об’єктивний підхід полягає в тому, що для виявлення наявності знань завжди використовується адекватний інструмент. Сучасна методика пропонує тест як інструмент вимірювання рівня знань, за допомогою якого можна не тільки виявити якість навчання, але і оптимально управляти освітнім процесом.

Тест як система завдань специфічної форми і відповідного змісту є науково обґрунтованим інструментом оцінювання компетентностей учнів, допомагає здійснювати індивідуальний контроль результатів навчання кожного з них.

Завантажити: Тестові завдання та контрольна робота із зарубіжної літератури для 9 класу за темою «Романтизм» (9 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 346.7 KB, Завантажень: 1618)
  
Back to top button