Конспекти уроків музичного мистецтва 5 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Музика та інші види мистецтва (5 клас. Музичне мистецтво)

Автор: Бігар Мирослава Михайлівна

Навчальний заклад: Стройненська загальноосвітня школа I-II ступенів Свалявського району Закарпатської області

Музика та інші види мистецтва

Мета.

  • Розповісти учням про зв’язок музики з іншими видами мистецтва, прослідкувати спільні та відмінні характерні риси різних видів мистецтва, ознайомити учнів з творчістю композитора Л. Деліба, ознайомити з прийомом гри на скрипці та поняттям піцикато.
  • Розвивати вміння знаходити спільні зв’язки з візуальними видами мистецтва, театром, кіномистецтвом, надавати характеристику музичному образу в творі Л. Деліба, на прикладах конкретних творів та під час виконання творчих завдань, розпізнавати на слух штрихи та прийоми гри на скрипці, розрізняти на слух звучання музичних інструментів симфонічного оркестру, виконувати творчі завдання.
  • Виховувати інтерес до інструментальної оркестрової музики зарубіжних композиторів, пісень сучасних українських композиторів-пісенників.

Тип уроку: комбінований, урок введення в тему

Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрети Л. Деліба, О. Злотника.

Твори, що вивчаються на уроці:

  • «Школярі-школярики». Сл. О. Вратарьова, муз. О. Злотника
  • Л. Деліб. «Навшпиньки» з балету «Сільвія» (піцикато).
Завантажити: Музика та інші види мистецтва (5 клас. Музичне мистецтво) + Сертифікат (Розмір: 337.8 KB, Завантажень: 589)
  
Back to top button