ГоловнеПерерва

3 тис. 671 шкіл перенесли осінні канікули на зимовий період

Cьогодні учні понад 7 тис. шкіл повернулися до навчання після осінніх канікул. Натомість на тижневий відпочинок пішли учні столичних шкіл та деяких шкіл в областях. Загалом із 31 жовтня до 6 листопада осінні канікули триватимуть у 2 тис. 234 школах. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Також у 3 тис. 671 ЗЗСО осінні канікули перенесено на зимовий період, що становить понад 28% від загальної кількості шкіл.

Канікули є обов’язковим компонентом освітнього процесу. Остаточне рішення про відпочинок учнів приймає педрада, яке затверджує наказом директор школи.

«Попри перешкоди ми продовжуємо освітній процес, який, зокрема, передбачає і відпочинок для здобувачів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Читайте також:

Лист Міністерства освіти і науки України від 24 жовтня 2022 р. № 1/12502-22 «Щодо відрахування дітей із закладів дошкільної освіти в умовах війни»

Лист Міністерства освіти і науки України від 21 жовтня 2022 р. № 1/12392-22 «Про атестацію та підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у період воєнного стану в Україні»

Back to top button