Уроки "Всесвітня історія. Історія України. 6 клас"Усі уроки історіїФайли

Диктатура Гая Юлія Цезаря (6 клас. Всесвітня історія. Історія України)

Автор: Красько Наталія Сергіївна

Навчальний заклад: Тавричанський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”

Тема уроку: Диктатура Гая Юлія Цезаря.

Мета уроку:

  • знати: Події 49 р. до н.е. – встановлення диктатури Цезаря, 44 р. до н.е. – смерть Цезаря; Терміни: Диктатор – це особа, що має необмежену владу і нав’язує свою волю іншим, Імператор – у республіканському Римі – почесний титул, що давали полководцю, який здобув великі перемоги. В іншому значенні – титул монарха – правителя імперії.Особи: Гней Помпей, Марк Красс, Юлій Цезар, Клеопатра.
  • розуміти: зміни в житті Римської держави, основні періоди в біографії Юлія Цезаря, основні напрямки внутрішньої і зовнішньої політики Юлія Цезаря;
  • вміти: аналізувати і порівнювати політику диктатора Цезаря, для того щоб краще зрозуміти причини розпаду першого тріумвірату; характеризувати територіальні зміни; визначати чинники, які впливали на політику Юлія Цезаря; розвивати в учнів уміння аналізувати історичні джерела, на основі їх давати характеристику історичним діячам, робити висновки та узагальнення;
  • виховати: любов до античної історії, повагу до історії інших народів.

Обладнання: Підручник (О.І.Пометун, П.В.Мороз, Ю.Б. Малієнко – Всесвітня історія. Історія України, 6 клас.2014.), схема, ілюстрації Цезаря.

Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.

Завантажити: Диктатура Гая Юлія Цезаря (6 клас. Всесвітня історія. Історія України) + Сертифікат (Розмір: 626.0 KB, Завантажень: 1005)
Back to top button