день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сценарій проведення тематичної політінформації присвяченої річниці утворення Західно – Української Народної Республіки

Автор: Стецько Тетяна Володимирівна

Навчальний заклад: Борщівський агротехнічний коледж

ЗУНР – українська держава новітньої доби

Звучать позивні стрілецької пісні «За Україну , за її волю .»

 Студенти: Щасливий той народ, що має змогу знати історію свого краю, але двічі щасливий той народ, який після тривалого небуття врешті відкриває своє минуле. Бо наша українська історія – це незбагненний шлях руїни і світового феномену, національного визиску та культурних злетів.

Студенти: Важкий і тернистий шлях пройшла Україна, гірка доля впала на плечі українського народу.Протягом багатьох століть нашу землю терзали татари і монголи, шведи і німці, австро-угорські та польські війська, червона російська чума. Але український народ знаходив у собі сили і знову вставав з колін, все робив для того, щоб звучала солов’їна українська мова, задушевна пісня, була воля і незалежність.

Завантажити: Сценарій проведення тематичної політінформації присвяченої річниці утворення Західно – Української Народної Республіки + Сертифікат (Розмір: 334.7 KB, Завантажень: 248)