ГоловнеСертифікація

27 січня завершується основний етап реєстрації вчителів для участі в сертифікації 2021

27 січня завершується основний етап реєстрації вчителів початкових класів для участі в сертифікації 2021. На сьогодні 1559 учителів сформували реєстраційні картки-заяви, що становить 77,95% від гранично допустимої кількості учасників цьогорічної сертифікації.

Наразі вичерпано квоту сформованих карток-заяв для проходження сертифікації в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях. Натомість найменше карток-заяв сформовано в Київській (28% ) та Закарпатській (33%) областях.

28-31 січня триватиме додатковий етап реєстрації, під час якого подати заяви зможуть всі охочі вчителі початкової класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, незалежно від квоти в тій чи тій області.

Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

Звертаємо увагу на те, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 31 січня.

Читайте також: Санітарний регламент для шкіл: на що директору(-ці) звернути увагу

Back to top button