Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Конспекти уроків з географії 8 клас

Автор: Левицька Ніна Василівна

Навчальний заклад: Новосільський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Городоцької районної ради Львівської області

Тема. Ґрунти та ґрунтові ресурси. Умови ґрунтоутворення, структура ґрунту, грантові горизонти, родючість. Дослідження В. Докучаєва.

Практична робота № 8. Порівняльний аналіз різних типів ґрунтів України.

Мета: поглибити знання учнів про ґрунт, умови ґрунтоутворення, основні типи ґрунтів, закономірності їх поширення; ознайомити з дослідженнями В. Докучаєва – основоположника ґрунтознавства; вдосконалювати вміння та навички роботи учнів з картами атласу, матеріалами підручника, додатковими джерелами інформації; формувати бережливе ставлення до ґрунтів.

Тема. Ґрунтові ресурси України. Ґрунти своєї місцевості. Зміни ґрунтів в результаті господарської діяльності людини. Дослідження. Вплив людини на родючість ґрунтів.

Мета: сформувати знання учнів про ґрунтові ресурси України та своєї місцевості; ознайомити з впливом господарської діяльності людини на ґрунти, заходами з раціонального використання і охорони ґрунтових ресурсів; вдосконалювати вміння і навички самостійної роботи з матеріалами підручника, додатковими джерелами інформації, географічними картами; виховувати бережливе ставлення до ґрунтових ресурсів своєї країни.

Тема. Рослинність. Різноманітність рослинності. Закономірності поширення рослинного покриву в Україні. Червона та Зелена книги України. Рослинні ресурси, їх охорона і відтворення. Рослинність своєї місцевості.

Мета: сформувати в учнів знання про основні типи рослинного покриву України, видовий склад рослинності, стан рослинних ресурсів, Червону та Зелену книгу України, закономірності поширення основних типів рослинності в Україні; навчити розпізнавати рослини, занесені до Червоної книги України, рослинні угруповання, занесені до Зеленої книги України, ендемічні і реліктові види рослин; вдосконалювати вміння і навички самостійної роботи з матеріалами підручника, додатковими джерелами інформації, тематичними картами атласу; виховувати бережливе ставлення до рослинних ресурсів України.

Тема. Тваринний світ України. Різноманітність та закономірності поширення тваринного світу в Україні. Тварини, занесені до червоної книги України. Вплив людини на тваринний світ. Тваринні ресурси України, заходи з їх відтворення і охорони. Тваринний світ своєї місцевості. Дослідження. Рослини і тварини України, які походять з інших материків і частин Євразії.

Мета: сформувати знання учнів про різноманітність і закономірності поширення тваринного світу в Україні, про тваринні ресурси та їх стан; ознайомити з видами тварин, що занесені до Червоної книги України; вдосконалювати вміння та навички роботи учнів з матеріалами підручника, тематичними картами атласу, додатковими джерелами інформації; сприяти формуванню екологічної культури учнів, їх бережливого ставлення до тваринних ресурсів України.

Завантажити: Конспекти уроків з географії 8 клас + Сертифікат (Розмір: 392.9 KB, Завантажень: 237)
Back to top button