Конспекти уроків української мови 4 класУсі уроки початкова школаФайли

Ступені порівняння прикметників. Прикметники утворені від двох основ (4 клас. Українська мова)

Автор: Льода Оксана Євгеніївна

Навчальний заклад: Тарасівський заклад повної загальної середньої освіти Виноградівської сільської ради

Тема. Ступені порівняння прикметників. Прикметники утворені від двох основ. Узагальнення відомостей про дзвінкі й глухі приголосні звуки.

 Мета: закріпити відомості про прикметник як  частину мови, його функціональну роль та морфологічні ознаки, вміння розпізнавати з-поміж інших частин мови; поглибити знання учнів про особливості творення вищого і найвищого ступенів порівняння прикметників (проста і складена форми), розвивати вміння утворювати ступені порівняння від якісних прикметників; вправлятись у розборі прикметника як частини мови; формувати навички творення прикметників від іменників за допомогою найуживаніших суфіксів, сприяти зміцненню правопису прикметників з -н-, -нн-; розвивати навички диференціації дзвінких та глухих приголосних (зокрема сонорних); творчі вміння зіставляти, порівнювати, конструювати мовні явища, формувати ключові компетентності; виховувати писемну культуру та зв’язне мовлення, вміння співпрацювати у парі та інтерес до занять спортом.

Обладнання:  мультимедійні презентації та відеоматеріали.

Завантажити: Ступені порівняння прикметників. Прикметники утворені від двох основ (4 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 360.2 KB, Завантажень: 68)
Back to top button