Конспекти уроків історії України 8 класУсі уроки історіїФайли

Історія України (Тестові завдання для 8 класу)

Автор: Поліщук Євгенія Володимирівна

Навчальний заклад: Митницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Васильківського району Київської області

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Головними цілями навчання історії є формування історичних знань, розвиток історичного мислення учнів, яке передбачає загальне розуміння історичного процесу в його різноманітності й суперечливості, здатність застосовувати історичні знання і набуті уміння.

Дидактичні матеріали допомагають учням узагальнити та систематизувати знання з тем, використовуючи характерні поняття, персоналії, основні дати.

Дидактичні матеріали розроблені на основі діючої програми для 11-річної школи «Історія України. Всесвітня історія. 5-11 класи.» та підручників з історії України 8 клас, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Посібник містить різнопланові завдання (відкриті запитання, тести, заповнення узагальнюючих таблиць, складання порівняльних характеристик та інше), які розподілено на чотири рівня складності відповідно до чотирьох рівнів навчальних досягнень учнів. Завдання допоможуть визначити якість знань, умінь і навичок учнів на фактологічному, операційно – доказовому, понятійному та творчому рівнях пізнавальної діяльності учнів.

Система оцінювання: кожне завдання оцінюється – 1 бал. Максимально учень може набрати 12 балів. Якщо учень частково відповів правильно на питання другого та третього рівнів то вчитель на свій розсуд і в залежності від того, сильні учні чи слабкі може зарахувати по 0,25 балів за кожну правильну відповідь, або не зарахувати відповідь взагалі.

Матеріали розраховані для використання вчителями на повторювально – узагальнюючих уроках або на уроках тематичних атестацій в 8 класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Конспекти уроків історії України на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Історія України (Тестові завдання для 8 класу) + Сертифікат (Розмір: 472.7 KB, Завантажень: 8806)
  
Back to top button