Головне

18 жовтня офіційно Microsoft представить Windows 8.1

Корпорація Microsoft випустить фінальну версію модифікованої платформи Windows 8.1 для широкого кола користувачів 18 жовтня, хоча деякі користувачі зможуть оновитися до неї вже 17 жовтня, йдеться в офіційному повідомленні компанії.

Microsoft анонсувала операційну систему Windows 8.1, в яку повернулася кнопка “Пуск”, з’явилася можливість завантажувати прямо робочий стіл, минаючи “живі плитки”, а також став доступний ряд функцій персоналізації, в червні цього року на конференції Build. Microsoft планує відкрити виробникам пристроїв доступ до RTM-версії (ready to manufacture) до кінця серпня. Звичайні користувачі вже зараз можуть завантажити превью платформи з сайту Microsoft.

Існуючі користувачі пристроїв на Windows 8 почнуть отримувати безкоштовне оновлення опівночі 18 жовтня за часом Нової Зеландії, тобто з 4 ранку 17 жовтня за тихоокеанським часом США. Проте “коробочна” версія Windows 8.1 і нові пристрої на платформі вийдуть у продаж лише з 18 жовтня.

Як повідомлялося раніше, Microsoft тестує близькі до фінальної версії Windows 8.1, однак не випустить підсумкове оновлення до жовтня. Період між RTM-версією і підсумковим релізом дозволить виробникам точніше адаптувати свої пристрої до платформи, а самій Microsoft – виявити і усунути недоробки в ПЗ.

Оновлення вийде майже рік після запуску на ринок платформи Windows 8, яка стала доступна користувача 26 жовтня 2012 року. Крім самої Windows 8.1, у жовтні стануть доступні нові пристрої від виробників-партнерів Microsoft, включаючи планшети з діагоналлю екрана в 7 або 8 дюймів.

Back to top button