день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Світ для кожного такий, яким він сам його бачить…(За твором Оксани Думанської «Школярка з передмістя») (8 клас. Українська література)

Автор: Дуняшенко Наталія Василівна

Навчальний заклад: Гімназія № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, м. Кропивницького

Світ для кожного такий, яким він сам його бачить…

Тема: Для когось сучасні діти – нещасні, забиті й затуркані, для когось – цікаві й самодостатні, а для когось – незбагненні, однак класні… (За твором Оксани Думанської «Школярка з передмістя»)

 Мета: навчити учнів літературного дослідження під час самостійної роботи з текстом твору; уміння працювати з різними джерелами інформації; уміло висловлювати власні судження щодо прочитаного; розвивати мислення, творчість, комунікативні навички; сприяти вихованню читацьких компетенцій; збагачення системи духовних і моральних цінностей.

 Обладнання: портрет письменниці, тексти твору, презентація «Prezi», ілюстрації, ментальна карта.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Епіграф:

– Сучасні підлітки набагато розумніші за тих, якими були ми в їхньому віці. У них є самостійне мислення, часом відмінне від мислення їхніх же батьків. Вони розкуті, допитливі, технічно грамотні. Вони не визнають фальшу та загравань. Тому завдання письменників, котрі пишуть для дітей і підлітків, – дати їм мотивацію для читання, навчання і вибору подальшого шляху.

Ірен Роздобудько

Методи, форми, прийоми роботи на уроці:  «Асоціативний рядок»,  метод «Мікрофон», «Вибери сам»

Завантажити: Світ для кожного такий, яким він сам його бачить…(За твором Оксани Думанської «Школярка з передмістя») (8 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 578.5 KB, Завантажень: 559)