Конспекти уроків української літератури 8 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Світ для кожного такий, яким він сам його бачить…(За твором Оксани Думанської «Школярка з передмістя») (8 клас. Українська література)

Автор: Дуняшенко Наталія Василівна

Навчальний заклад: Гімназія № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, м. Кропивницького

Світ для кожного такий, яким він сам його бачить…

Тема: Для когось сучасні діти – нещасні, забиті й затуркані, для когось – цікаві й самодостатні, а для когось – незбагненні, однак класні… (За твором Оксани Думанської «Школярка з передмістя»)

 Мета: навчити учнів літературного дослідження під час самостійної роботи з текстом твору; уміння працювати з різними джерелами інформації; уміло висловлювати власні судження щодо прочитаного; розвивати мислення, творчість, комунікативні навички; сприяти вихованню читацьких компетенцій; збагачення системи духовних і моральних цінностей.

 Обладнання: портрет письменниці, тексти твору, презентація «Prezi», ілюстрації, ментальна карта.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Епіграф:

– Сучасні підлітки набагато розумніші за тих, якими були ми в їхньому віці. У них є самостійне мислення, часом відмінне від мислення їхніх же батьків. Вони розкуті, допитливі, технічно грамотні. Вони не визнають фальшу та загравань. Тому завдання письменників, котрі пишуть для дітей і підлітків, – дати їм мотивацію для читання, навчання і вибору подальшого шляху.

Ірен Роздобудько

Методи, форми, прийоми роботи на уроці:  «Асоціативний рядок»,  метод «Мікрофон», «Вибери сам»

Завантажити: Світ для кожного такий, яким він сам його бачить…(За твором Оксани Думанської «Школярка з передмістя») (8 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 578.5 KB, Завантажень: 1121)
  
Back to top button