Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Володимир Винниченко. Цікаві факти з життя письменника (6 клас. Українська література) + Презентація

Автор: Дележа Альбіна Ярославівна

Навчальний заклад: гімназія № 290 м.Києва

Тема: Володимир Винниченко. Цікаві факти з життя письменника. Художня розповідь про дивовижного хлопчика Федька, його життя і пригоди у творі «Федько-халамидник»

Мета: ознайомити учнів з біографією Володимира Винниченка, розповісти цікаві епізоди з його життя; проаналізувати зміст твору «Федько-халамидник; розкрити зміст понять «головний та другорядні герої літературного твору»; охарактеризувати головного та другорядних героїв оповідання «Федько-халамидник»; розвивати вміння учнів формулювати основну думку оповідання, висловлювати своє ставлення до зображуваного; розвивати логічність у мисленні, пам’ять, увагу, кмітливість; прищеплювати риси доброти, чуйності, мужності, відповідальності за доручену справу, повагу до людини; виховувати почуття пошани до української літератури, мистецтва слова, повагу до творчості В. Винниченка;

Епіграф: Серед млявої, тонко-артистичної та малосилої або ординарно шаблонованої та безталанної генерації сучасних українських письменників раптом виринуло щось таке дуже, рішуче, мускулисте і повне темпераменту, щось таке, що не лізе в кишеню за словом, а сипле його потоками, що не сіє крізь сито, а валить валом, як саме життя, в суміш, українське, московське, калічене й чисте, як срібло, що не знає меж своїй обсервації і границь своїй пластичній творчості, і відкіля ти взявся у нас такий? — хочеться по кожнім оповіданню запитати Винниченка.

Іван Франко

Завантажити: Володимир Винниченко. Цікаві факти з життя письменника (6 клас. Українська література) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 9.2 MB, Завантажень: 1444)
Back to top button