Конспекти уроків української мови 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Тренувальні вправи. Написання прикметників. Вживання літер Ь, Е, У в суфіксах (6 клас. Українська мова)

Автор: Лєпілова Тетяна Полікарпівна

Навчальний заклад: Марганецька загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Дніпропетровської області

Тема уроку: Тренувальні вправи. Написання  прикметників. Вживання літер Ь, Е, У в суфіксах –езн-, -елезн-, енн-, -анн-, -ущ-, -еньк-, -есеньк-, -ісіньк-, -юсіньк- -уват, юват-, правопис слів з суфіксами -ськ-, – зьк-,-цьк-. Підготовка до творчої роботи опису природи.

Мета уроку: Закріпити знання учнів визначати прикметник як частину мови та суфікси; пояснювати  написання прикметників та  вживання суфіксів у  мовленні; утворювати з власних назв прикметники за допомого суфіксів; пояснювати правила при  написанні; розвивати в учнів культуру  мовлення, творчі на­хили, такі вміння, як: аналіз – синтез, спостережливість, зорову пам’ять, прищеплювати навички пошукової діяльності та інтерес до виконання проблемно-ситуативних завдань;

Виховувати:  любов до природи, до вивчення рідної мови.
Обладнання:  картки для самостійної роботи,   аудіозаписи, фотоілюстрації, ноутбук, проектор, екран.

Очікуючий результат: Визначають суфікси у прикметниках; вміння утворювати з іменників – прикметники і навпаки, визначаючи при цьому суфікси. Складати речення про зиму (використовувати художні засоби).

Тип уроку: комбінований

Завантажити: Тренувальні вправи. Написання прикметників. Вживання літер Ь, Е, У в суфіксах (6 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 336.6 KB, Завантажень: 1000)
Back to top button