Конспекти уроків музичного мистецтва 6 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Грають віртуози. Камерно-інструментальна скринька (6 клас. Музичне мистецтво)

Автор: Бігар Мирослава Михайлівна

Навчальний заклад: Стройненська загальноосвітня школа I-II ступенів Свалявського району Закарпатської області

Тема. Грають віртуози. Камерно-інструментальна скринька

Мета:

  • Ознайомити з особливостями розмаїття та типологією камерно-інструментальних жанрів, ознайомити з поняттям «віртуоз» та «імпровізація в музиці», ознайомити з видатними іменами скрипкових майстрів.
  • Розвивати вміння учнів уважно слухати камерно-інструментальну музику та знаходити на слух характерні особливості музики імпровізаційного складу, вміння виразно виконувати пісні, створювати власний музичний супровід до пісні на елементарних інструментах.
  • Виховувати інтерес до слухання класичної інструментальної камерної музики та виконання дитячих пісень українських композиторів.

Тип уроку: комбінований, урок заглиблення в тему.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрет композитора Н. Паганіні.

Основні поняття для засвоєння: визначення характерних ознак інструментальної музики, камерні жанри в інструментальній музиці, типологія та різновиди.

Твори, що вивчаються на уроці:

  • Н. Паганіні. Каприс №24 у виконанні Давида Гаррета (класичний варіант) та Ванесси Мей (сучасна обробка).
  • «Зима» (слова і музика В. Островського).
Завантажити: Грають віртуози. Камерно-інструментальна скринька (6 клас. Музичне мистецтво) + Сертифікат (Розмір: 344.0 KB, Завантажень: 412)
Back to top button