день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Гігієна оселі. Повітря, його значення для здоров’я (4 клас. Основи здоров’я) + Презентація

Автор: Кравець Антоніна Миронівна

Навчальний заклад: НВК “ЗОШ І ступеня – ДНЗ” с.Малі Бірки

Тема: Гігієна оселі. Повітря, його значення для здоров’я.

Мета:  розширити знання учнів про джерела та чинники забруднен­ня атмосферного повітря і повітря приміщень; розкрити значення чи­стого повітря для здоров’я людини;  довести необхідність регулярного провітрювання приміщень; формувати уявлення про гігієну оселі та мікроклімат приміщення; розвивати  креативне мислення; бажання дотримуватися чисто­ти в оселі; виховувати гігієнічні навички.

 Українська мова (інтегрується)

Тема: Чергування кінцевих приголосних основи в іменниках різного роду давального і місцевого відмінках однини.

Мета: Поглиблювати знання учнів про відмінювання іменників у однині; формувати вміння і навички застосування правила для пояснення чергування кінцевих приголосних  основи в іменниках різного роду давального і місцевого відмінках однини; розвивати критичне мислення; виховувати любов до праці.

Тип уроку: Інтегрований за ноосферою технологією.

Завантажити: Гігієна оселі. Повітря, його значення для здоров’я (4 клас. Основи здоров’я) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 1.1 MB, Завантажень: 109)