день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Слова, що називають ознаки предметів (2 клас. Українська мова)

Автор: Погоріла Наталія Леонідівна

Навчальний заклад: Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Слова, що називають ознаки предметів

Мета: Ознайомити учнів із лексичними значенням слів, що називають ознаки предметів; формувати вміння ставити питання до слів,  упізнавати   предмет за його ознаками. Добирати слова, що називають ознаки предметів, розвивати й удосконалювати  зв’язне мовлення, формувати вміння працювати в парі, у групі, висловлювати свою думку, викликати пізнавальний інтерес, виховувати бажання робити добрі справи, жити в мирі, злагоді, бути щасливим.

Основні завдання психосоціального розвитку:

  • сприяти розвитку образного мистецтва;
  • впливати на розвиток довільної уваги, розвивати пам’ять, збагачувати словниковий запас школярів;
  • розвивати творчі здібності учнів;
  • створювати ситуацію успіху.

Обладнання          Малюнок «Міста Казкової Веселки» (кольоровий і                           чорно-білий ); малюнок дівчини Настусі; віночок із квітів кольорів веселки, кольорові смужки, деформоване речення, таблиця слів – розсипанок, таблиця словникових слів, опорні схеми, девіз уроку, тема уроку, картки з диференційованими завданнями, конверти із завданням для роботи в парах, предметна наочність, подарунки – веселочки.

Завантажити: Слова, що називають ознаки предметів (2 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 338.8 KB, Завантажень: 284)