Конспекти уроків української літератури 11 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Цикл уроків української літератури в 11 класі за творчістю М. Куліша

Автор: Куликова Юлія Григорівна

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №137 Харківської міської ради Харківської області

Тема: Українська драматургія 20-х років. М. Куліш „Мина Мазайло”

Мета: поглибити знання учнів про розвиток української драматургії 20-х років та жанри драматургії, познайомити з життєвим і творчим шляхом М. Куліша та його комедією „Мина Мазайло”, навчати самостійно здобувати та опрацьовувати інформацію, підвищувати рівень національної самосвідомості школярів.

Тема:   М.Куліш „Мина Мазало”.  Характеристика образів

Мета:  продовжити роботу над п’єсою, через інсценування уривків з твору розкрити майстерність автора у створенні комічних характерів і ситуацій, у побудові діалогів, у мовній характеристиці героїв; охарактеризувати образи п’єси; розвивати творчі здібності учнів, уміння працювати з текстом; підвищувати рівень національної самосвідомості школярів.

Тема:  „Патетична соната” – вершина творчості М. Куліша

Мета: продовжити знайомство із творчістю М. Куліша на прикладі драми „Патетична соната”, довести, що цей твір – найкращий у творчому доробку митця; розкрити своєрідність конфлікту, оригінальність композиції; розвивати вміння аналізувати драматичний твір; виховувати національну гідність, почуття прекрасного.

Тема: М.Куліш „Патетична соната”. Характеристика образів. Ілько Юга – „між натовпом та ідеалом”

Мета: продовжити роботу над п’єсою, охарактеризувати образи Ілька та Марини, навчати старшокласників робити вибір, розвивати вміння аналізувати факти, виховувати високі моральні якості, усвідомлення переваги ідеалу над „натовпом”.

Завантажити: Цикл уроків української літератури в 11 класі за творчістю М. Куліша + Сертифікат (Розмір: 411.4 KB, Завантажень: 144)
Back to top button