Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Міжнародна система відліку часу. Годинні пояси. Місцевий, поясний та літній час. Особливості регулювання системи часу в країнах світу. Час в Україні (8 клас. Географія)

Автор: Коробкова Яна Сергіївна

Навчальний заклад: Хоньковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема: Міжнародна система відліку часу. Годинні пояси.  Місцевий, поясний  та літній час. Особливості регулювання системи часу в країнах світу. Час в Україні.

Очікуванні результати навчально-пізнавальної діяльності учнів: 

  • Знаннєвий компонент: ознайомити учнів з міжнародною системою відліку часу, пояснити відмінності між місцевим, поясним та літнім часом, виявити особливості відліку часу в Україні;
  • Діяльнісний компонент: розвивати вміння учнів працювати з картою годинних поясів, навчити їх визначати різницю в часі між окремими географічними об’єктами;
  • Ціннісний компонент: виховувати любов і повагу до своєї країни, робити висновки про місце свого населеного пункту на карті годинних поясів, оцінювати значення поясного та літнього часу для життя і здоров’я людей,

Тип уроку: засвоєння нових знань (за В.Онищуком).

Ключові компетентності, які формуються на уроці: спілкування державною мовою, компетентності у природничих науках, соціальна і громадянська компетентності, математична компетентність, компетентність здорового життя.

Наскрізні змістові лінії: здоров’я і безпека.

Методи та прийоми, що використовуються на уроці: проблемний, частково-пошуковий, пояснювально-ілюстративний, репродуктивний, гра  «Коректор», прийом «Картографічна естафета», складання ЛОС, гра «Щасливий квиток», прийом «Карта настрою».

Засоби навчання: глобус, карта годинних поясів, підручник, годинники, квитки.

Завантажити: Міжнародна система відліку часу. Годинні пояси. Місцевий, поясний та літній час. Особливості регулювання системи часу в країнах світу. Час в Україні (8 клас. Географія) + Сертифікат (Розмір: 341.6 KB, Завантажень: 1121)
Back to top button